Pielęgnacja ogrodów Grudziądz

Pielęgnacja ogrodów Grudziądz to jedna z naszych usług polegających na utrzymaniu należytego porządku na terenach zielonych. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Sprzątanie Grudziądz zaprasza Państwa do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby. Na naszych klientów czeka doskonale przygotowany zespół doradców. Jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu. Pielęgnacja ogrodów Grudziądz wykonuje podstawowe czynności z zakresu prac gospodarczych, które obejmują między innymi:

Pielęgnacja ogrodów Grudziądz

  • Koszenie trawy – pielęgnacja ogrodów Grudziądz przeprowadzi koszenie trawy w Państwa ogrodzie lub na placu. Oferujemy ryczałtowe ceny na świadczone usługi. Określenie kosztów wykonania koszenia jest zależne od metrażu oraz stanu nawierzchni. Chętnie umówimy się z Państwem na wizytę w terenie celem, dokładnego omówienia przedmiotu zamówienia. Przy zamówieniach cyklicznych istnieje możliwość obniżenia kosztów jednostkowych na oferowany serwis.
  • Grabienie liści – pielęgnacja ogrodów Grudziądz wykonuje także czynności związana z uprzątnięciem liści zalegających na trawnikach. Nasze prace prowadzone są z wykorzystaniem grabi oraz dmuchaw. Zebranie liści przed zimą daje Państwu gwarancję zachowania należytego stanu poszycia. Wszelkie prace prowadzone są w sposób dokładny i rzetelny.
  • Przycinanie drzew – pielęgnacja ogrodów Grudziądz dokona także przycięcia drzew i usunięcia tak zwanych „wilków”. Zabieg te ma na celu utrzymanie właściwego stanu korony drzewa i prawidłowego owocowania. Prace tego rodzaju wykonywane są z reguły jesienią lub wczesną wiosną. Na życzenie wykonamy również stosowne opryski i zabezpieczymy miejsca po nacięciach.
  • Napowietrzanie gleby – pielęgnacja ogrodów Grudziądz nie zapomni o poprawie stosunków powietrznowodnych w Państwa ogrodzie. Za pomocą specjalistycznego sprzętu zwiększymy potencjał estetyczny Państwa trawników. Dzięki nam trawa będzie nie tylko soczyście zielona, ale również pozbawiona chwastów i szkodników.
Pielęgnacja ogrodów Grudziądz
Pielęgnacja ogrodów Grudziądz

Sprzątanie Grudziądz zaprasza do sprawdzenia oferty na pielęgnację ogrodów. Oferujemy atrakcyjny pułap cenowy oraz profesjonalne wsparcie klientów. Wszystkie czynności wykonywane są terminowe i przy zachowaniu kanonów sztuki ogrodniczej. Podstawowe zabiegi ogrodnicze jeszcze nigdy nie były tak łatwe do zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *