Sprzątanie Świecie

Sprzątanie Świecie to nasza oferta z zakresu utrzymania czystości na terenie Świecia i okolic. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu prac porządkowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdego z Państwa czeka doskonale przygotowany zespół doradców klienta, który oferują nieodpłatną pomoc. Sprzątanie Świecie stworzyły swoją ofertę w celu zaspokojenia potrzeb:

Sprzątanie Świecie nad Wisła

  • Klientów indywidualnych – sprzątanie Świecie przychodzi w sukurs osobom fizycznym. Dzisiejsze czasy rodzą potrzebę zlecania wielu prac podmiotom zewnętrznym. Jedną z takich czynności jest właśnie zachowanie należytego ładu i porządku. Nasza firma wykonuje prace związane ze sprzątaniem domów oraz mieszkań. Oferowane stawki za dostarczanie wysokiej klasy usług są konkurencyjne i podlegają negocjacjom. Nasza firma proponuje Państwu darmową wycenę swoich usług, a w razie potrzeby umówienie się na wizję w terenie.
  • Klientów biznesowych – sprzątanie Świecie to również bogata oferta dla przedstawicieli biznesu. Każdemu z Państwa oferujemy wysokiej klasy rozwiązanie przeznaczone dla firm. W oferowanym pakiecie usług prym wiodą usługi związane z myciem okien oraz sprzątaniem po remontach. Nasz team sprzątaczy jest rzetelny, dokładny i szybki. Za wykonaną usługę wystawiamy faktury VAT. Naszymi poczynaniami kieruje blisko 10 letnie doświadczenie zdobyte w pracy z różnymi typami klientów.
  • Klientów instytucjonalnych – sprzątanie Świecie zaprasza również przedstawicieli Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Oferujemy Państwu całoroczne utrzymanie porządku na posesjach i terenach z nimi sąsiadujących. W ramach szeroko zakrojonych działań prowadzone są prace z zakresu odśnieżania, zamiatania placów, mycia klatek schodowych oraz elewacji. Oferujemy stawki ryczałtowe, które ulegają obniżeniu przy kooperacji długoterminowej. Zapraszamy do przesyłania maili z zapytaniami. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Podanie kosztów realizacji zlecenia nie obliguje Państwa do zamówienia usługi.
Sprzątanie Świecie
Sprzątanie Świecie

Sprzątanie Świecie zaprasza do kooperacji. Jesteśmy dobrze przygotowanym zespołem specjalistów z zakresu zapewniania czystości. Sprawnie zarządzany personel oraz miła i kompetentna obsługa na pewno przypadną Państwu do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *