Sprzątanie klatek schodowych Grudziądz

Sprzątanie klatek schodowych Grudziądz to nasza propozycja z zakresu utrzymania czystości i porządku w Państwa budynkach mieszkalnych. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy:

  • Wspólnoty Mieszkaniowe,
  • Wspólnoty Lokalowe,
  • Spółdzielnie Mieszkaniowe,
  • Prywatnych Właścicieli budynków,
  • Zarządców nieruchomości.

Sprzątanie klatek schodowych Grudziądz – oferta

Nasza propozycja zbudowana jest na kanwie wieloletniego doświadczenia, które budowane było przez prawie dekadę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy Państwa do przesyłania zapytań o darmowe wyceny i kontaktu telefonicznego. Sprzątanie klatek schodowych Grudziądz jest usługą, która obejmuje szereg czynności z związanych z zapewnieniem właściwych standardów sanitarnych. W ramach proponowanego serwisu oferujemy Państwu między innymi:

   1. Dokładne zamiecenie sprzątanej powierzchni – sprzątanie klatek schodowych Grudziądz zawiera w standardzie zamiatanie podłóg oraz schodów. Jak powszechnie wiadomo, proces ten powinien poprzedzać mycie i dezynfekcję podłoża. Nasze działania prowadzimy z wykorzystaniem wysokiej jakości mioteł, umożliwiających dokładne zebranie kurzu oraz ziemi.
   2. Mycie podłóg oraz stopni z wykorzystaniem środków czystości – sprzątanie klatek schodowych Grudziądz korzysta ze substancji jonowych powierzchniowo czynnych. Na życzenie możemy użyć dowolnego zapachu detergentu. Nie zostawiamy na korytarzach kałuży wody, gdyż nasze „mopy” umożliwiają dokładne wyrżnięcie zgromadzonej wody. Czynności związane z myciem są poprzedzone dokładnymi oględzinami terenu działania.
   3. Mycie okien na klatkach schodowych – sprzątanie klatek schodowych Grudziądz to nie tylko podłogi, ale również cała infrastruktura towarzysząca. Na zlecenie naszych klientów dokonamy konserwacji powierzchni szklanych. Czysto umyte okna, dodadzą blasku Państwa wnętrzom.
   4. Wycieranie poręczy oraz skrzynek pocztowych – sprzątanie klatek schodowych Grudziądz jest gotowe do prac związanych z wycieraniem skrzynek na listy oraz poręczy okalających schody. Zdajemy sobie sprawę, że powyższe elementy są narażone na liczne zabrudzenia. Stąd właśnie podejmujemy działania mające na celu likwidację brudu.
   5. Usuwanie graffiti ze ścian oraz drzwi wejściowych – sprzątanie klatek schodowych Grudziądz nie zapomina o ścianach oraz drzwiach prowadzących do budynku. W razie potrzeby usuwamy z nich graffiti namalowane sprayem lub flamastrem.
Sprzątanie klatek schodowych Grudziądz
Sprzątanie klatek schodowych Grudziądz

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby. Wszelki zakres prac omawiamy w terenie, wraz z Zamawiającym.